Atribuită
Cumpărare directă
Tehnica de calcul şi placi de achiziţie de date: 1.5 buc. - Placă de dezvoltare cu microcontroler STM32 - P64 NUCLEO-F030R8 Development Board, STM32 Nucleo-64, STM32F030R8T6 MCU, Arduino and ST Morpho Connectivity . 2.5 buc. - Placă de dezvoltare cu microcontroller STM32 NUCLEO-144, NUCLEO-L496ZG NUCLEO-L496ZG Development Board, STM32 Nucleo-144, STM32L496ZG MCU, Arduino Uno ST Morpho Arduino Connectivity. 3.5 buc. - Placă expansiune prototipuri PSG-BB-170W Breadboard, 170 Pin, White, Plastic, 34.5mm Width. 5.3 buc. - Programator compatibil STLINK (modular, compatibil cu micorcontrollere STM8, STM32) STLINK-V3SET Programmer / Debugger, STLINK-V3SEGT, Modular, In-Circuit, For STM8, STM32 MCUs. 6.7 buc. - HDD extern WD, 2TB, Elements Portable, 2.5", USB3.0, negru. Garantie: 24 luni. 7.50 buc. - USB Flash Drive Kingston 64 GB DataTraveler D100G3, USB 3.0, black. 8.2 buc. -Proiector BENQ MX535, DLP, XGA 1024x768, up to WUXGA 1920x1200, 3600 lumeni, 15.000:1, 16:10/ 16:9/ nativ 4:3, lampa 5000 ore/ 15.000 ore Smart Eco, distanta maxima proiectie 2.32 m, 3D ready, 2*D-sub, 2*HDMI, composite, S-video in, audio in/ out, USB type B, RS232, boxa 2W. 9.2 buc. - Laptop HP ProBook 450 G7, 15.6 inch LED FHD Anti-Glare Image Recognition (1920x1080), Intel Core i7-10510U Quad Core (1.8GHz, up to 4.9GHz, 8MB), video integrat Intel UHD Graphics, RAM 16GB DDR4 2666MHz (1x16GB), SSD 512GB PCIe NVMe, no ODD 10.6 buc. -Monitor 23.8" LG 24MK400H-B, FHD 1920*1080, TN, 16:9, 2 ms, 300 cd/m2
- Număr anunț
- DA26547303
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- BLUENOTE COMMUNICATIONS SA (CUI 15146404)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.870 RON
- Valoare atribuită
- 18.870 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.