Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare a Strategiei de Dezvoltare Locală pentru perioada 2021-2027 a Unității Administrativ Teritoriale Batăr, județul Bihor. Se vor presta servicii de consultanță pentru elaborarea strategiei de dezvoltare locala pentru perioada 2021-2027 a Unității Administrativ Teritoriale Batăr, județul Bihor, cu stabilirea domeniilor prioritare de interventie si a proiectelor prioritare. Realizarea planului de actiuni, a planului de investitii, a planului de monitorizare si corelarea strategiei cu cadrul european, national si regional.
- Număr anunț
- DA26523538
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATAR (CUI 4738419)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRA GRAND CONSULT SRL (CUI 33878475)
- Cod CPV
- 73220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.000 RON
- Valoare atribuită
- 17.000 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.