Atribuită Cumpărare directă

Jaluzele (rolete) din tesatura. Cod: ADRIANA 10007, accesorii albe, fara caseta si ghidaj.

Număr anunț
DA26503592
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII Tichilesti (CUI 14392133)
Furnizor / câștigător
PLASTRIVAS SRL (CUI 32206700)
Cod CPV
39515400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.630,35 RON
Valoare atribuită
7.630,35 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.630,35 RON

din 7.630,35 RON estimat