Atribuită
Cumpărare directă
Automatic Film Applicator Standard (Perforated Heated Vacuum Bed – 230VAC) Model: AB4400 Manufacturer: TQC SHEEN Traverse Speed: 0.1 - 500 mm/s Traverse Speed Accuracy: +/- 1% of set speed Stroke Length: 50 - 415 mm / 1.97 - 16.34 in Stroke Length Accuracy: +/- 2 mm / +/- 0.08 in Max. Test Chart Size: 515 x 300 mm / 20.28 x 11.81 in Max. Test Chart Thickness: 9 mm / 0.35 in Max. Thickness of Test Substrate: 35 mm / 1.38 in incl. coating Max. Vacuum Area: DIN A3 / Scrub Automatic Vacuum Areas: DIN A5, DIN A4, DIN A3, Scrub Wire Bar Spiral Area: max. 325 mm / max. 12.8 in Min. Wire Bar Length: 345 mm / 13.58 in Max. Wire Bar Diameter: 10 mm / 0.39 in at fixation points Width Alternative Applicators: max. 300 mm / max. 11.81 in Height Alternative Applicators: 10 -80 mm / 0.39 - 3.15 in Dimensions and Weight • Depth: 490 mm / 19.29 in • Width: 640 mm / 25.2 in • Height: 290 mm / 11.42 in • Net weight: 33 kg Power Supply: 100 - 240 V / 50 - 60 Hz Display: 480 x 272 pixel TFT display Controls: 5-button navigation, Mouse keyboard (optional) Heated Bed Temp. Range: Ambient +100°C (absolute max 140°C) Termen de garantie: 12 luni de la livrare 2. Micrometru digital pentru aplicator Micrometru digital pentru aplicator Latimea de depunere: 200mm Grosime: 0-3500um adjustabil Acuratete: 1 um 3. Suport pentru micrometru digital 4.Rola de intindere material
- Număr anunț
- DA26523086
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.420,19 RON
- Valoare atribuită
- 50.420,19 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.