Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs Cantitate U.M. Pret unitar fara TVA Valoare fara TVA 1 Capsator C20 24-26/6 20 file 5 BUC 4.20 21.00 2 Biblioraft A4 75mm marmorat Forster 10 BUC 4.50 45.00 3 Banda adeziva 48mmx50m Forster 10 ROLA 2.50 25.00 4 Marker permanent Forster 30 BUC 0.89 26.70 5 Capse #24/6 1000/cutie Forster 50 Cutie 0.70 35.00 6 Dosar carton sina economy alb 200 BUC 0.30 60.00 7 Registru A4 100 file dictando 20 BUC 7.50 150.00 8 Caiet A4 48 file 20 BUC 2.15 43.00 9 Agrafe 28mm 100/cutie Forster 50 Cutie 0.70 35.00 10 Lipici stick 9g 10 BUC 0.60 6.00 11 Sfoara bumbac 100g (ghem) 10 GHEM 3.50 35.00 12 Hartie copiator A4 500 coli/top 200 TOP 11.30 2,260.00 13 Plic CD hartie gumat 100/set 3 Set 12.00 36.00 14 Fluid corector 20 ml Paper-ex 40 BUC 2.50 100.00 15 Dosar plastic sina cu gauri 600 BUC 0.35 210.00 16 Caiet A5 48 file 10 BUC 1.20 12.00 17 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 10 SET 6 60.00 18 Maxell CD-R 700MB 80min 52x 50/folie 6 Set 38 228 19 Pix unica folosinta Forster 30 BUC 0.25 7.5 Valoare fara tva = 3,395.20 Ron
- Număr anunț
- DA26503610
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.395,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.395,20 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.