Atribuită Cumpărare directă

ASUS Geforce DUAL RTX 2060 SUPER 8GB GDDR6 256bit DVI HDMIx2 DPx2 OC Corsair Vengeance LPX DDR4 16GB (2x8GB) 2400MHz CL14 1.2V XMP 2.0 Black

Număr anunț
DA26507522
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.147,06 RON
Valoare atribuită
2.147,06 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.147,06 RON

din 2.147,06 RON estimat