Atribuită Cumpărare directă

Aparat de perforat, legat si indosariat cu inele plastic, 12 coli (A4), max.450coli, baza metal, ghidaj ajustabil, TPPS iBind U12 Aparat de indosariat cu inele plastic TPPS iBind U12 Cod produs: 311080912 Poti perfora pana la 12 coli (A4) si lega pana la 450 de coli cu un inel din plastic de maximum 51mm - Manerul ergonomic al aparatului ofera o utilizare confortabila cu o singura mana (sau cu doua daca este nevoie) - Perforeaza si leaga, perforeaza si leaga, ... cat vrei tu! Talpa metalica asigura o rezistenta indelungata a aparatului! - Poti regla cu usurinta marginea de perforare ca sa te asiguri ca poti lega bine documentele indiferent de numarul lor de file - Poate fi transportat cu usurinta -Compact se potriveste pe orice birou! Dimensiuni indosariere: max. format A4 / 21 gauri Capacitate perforare: maxim 12 coli a 80 g/mp Capacitate indosariere: maxim 450 coli Cutite anulabile: Nu Tip carcasa: Baza din metal Manere duble de lucru: Nu Ghidaj ajustabil: Da Reglare margine perforare: Da (intre 2 si 5 mm) Dimensiuni: 35 x 23 x 14 cm (L x l x h) Greutate 3.20 kg od198l

Număr anunț
DA26537564
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIMANU (CUI 28996083)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30191000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,14 RON
Valoare atribuită
457,14 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,14 RON

din 457,14 RON estimat