Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): 1. RCA pt AUTOTURISM DACIA DUSTER : VL10SJV seria sasiu UU1HSDJ9G58789445 Asigurator-City Insurance , Prima de asigurare - 650 RON ,valabilitate 12 luni din data de 16.10.2020 pana pe 15.10.2021 si 2. RCA pt AUTOUTILITARA DACIA DOKKER : VL07TNZ seria sasiu UU1FSDBL546858091 Asigurator-ALLIANZ TIRIAC , Prima de asigurare - 410 RON ,valabilitate 12 luni din data de 20.10.2020 pana pe 19.10.2021
- Număr anunț
- DA26534265
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.060 RON
- Valoare atribuită
- 1.060 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.