Atribuită Cumpărare directă

ROLA MEDICALA 2str CELULOZA 60cm .....19.00 RON fara TVA , saci menaj 35 l , spalator spiralat , mop bumbac

Număr anunț
DA26533879
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33770000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,26 RON
Valoare atribuită
408,26 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408,26 RON

din 408,26 RON estimat