Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitia urmatoarelor produse: Pachet materiale sanitare conform Oferta de pret nr. 20401770/02.10.2020. Livrarea se va face in 10 zile de la comanda la UHE Targu Jiu, Depozitul Preajba, str. Ciocarlau, nr. 22A, loc. Targu Jiu, jud. Gorj; Transport inclus in pret; Persoana de contact: Gestionar Robert DIJMARESCU - tel. 0765711584. Certificat de garantie si declaratie de conformitate.
- Număr anunț
- DA26538652
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 652,33 RON
- Valoare atribuită
- 652,33 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.