Atribuită Cumpărare directă

PACHET ECONOM HARTIE COPIATOR A4 80 GR/MP (2500 coli + set pix Tratto) PAC 12 65,4 784,8 SET ECONOM CORECTOR FLUID CU BURETE (2buc/set) set 5 10,8 54 PACHET ECONOM BIBLIORAFT PLASTIC 8CM (2BUC/PAC) set 4 11,6 46,4 SET ECONOM DOSAR SINA PLASTIC (10 BUC/SET) set 10 6,9 69 PACHET ECONOM FOLIE DOCUMENT A4 (2SET/PAC) pac 5 14 70 SET ECONOM CAPSE NR. 24/6 (2 buc/set) set 5 1,8 9 SET ECONOM PERMANENT MARKER SCHNEIDER 130 (2buc/set) set 5 6 30 SET ECONOM CAIET A5 48 FILE HERLITZ MATE/DICTANDO (5buc/set) set 1 7 7 SET ECONOM CAIET A4 SPIRA HERLITZ 70 FILE MATE/DICTANDO (5buc/set) set 1 21 21 SET ECONOM DOSAR SINA RO (10 BUC/SET) set 5 3,8 19 SET ECONOM AGRAFE BIROU 77 MM 100 buc/cutie (2buc/set) set 2 24,6 49,2 SET ECONOM DOSAR PLIC RO (10 BUC/SET) set 3 3,8 11,4 SET ECONOM ROLE FAX GLANZ, 210MM X30M (2buc/set) set 2 11,8 23,6 PACHET ECONOM FOLIE LAMINAT A4 80 MICRO. (TOP 100BUC + SET NOTES ADEZIV) pac 1 49 49 SET ECONOM ACE CU GAMALIE (2buc/set) set 4 1,6 6,4 SET ECONOM CALCULATOR MILAN 016 16 DIG / CIFRE (2buc/set) set 1 66,6 66,6 SET ECONOM CAPSATOR NR 24/6 TIP CLESTE (Capsator + cutiuta capse 24/6) set 1 31,6 31,6 SET ECONOM CHITANTIER A6 3/EX. (2buc/set) set 10 14,1 141 SET ECONOM FISA MAGAZIE (200buc/set) set 1 21,5 21,5 SET ECONOM PLIC C4 ALB AUTOADEZIV (10/SET) set 5 4,2 21 SET ECONOM PLIC C5 ALB AUTOADEZIV (10/SET) set 5 2 10 SET ECONOM PERFORATOR 2,0MM HERLITZ (2buc/set) set 1 32,2 32,2

Număr anunț
DA26513945
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.573,70 RON
Valoare atribuită
1.573,70 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.573,70 RON

din 1.573,70 RON estimat