Atribuită
Cumpărare directă
Nr crt Denumire produse/servicii/lucrări U/M Cant.max AC PRET UNITAR FARA TVA VAL.FARA TVA 1 AMESTE DE LEGUME CIORBA kg 10 6.20 62.00 2 BRANZA TOPITA 140G BUC 48 2.54 121.92 3 CARTOFI kg 50 1.80 90.00 4 CEAPA kg 20 2.45 49.00 5 CREMVUSTI kg 15 9.50 142.50 6 FASOLE VERDE CONGELATA BUC 10 6.30 63.00 7 IAURT 150G BUC 40 0.82 32.80 8 LAPTE L 36 3.40 122.40 9 MERE kg 10 6.50 65.00 10 MORCOVI kg 30 2.30 69.00 11 OUA BUC 300 0.55 165.00 12 PARIZER PASARE kg 18 8.90 160.20 13 PIEPT DE PUI KG 6 14.00 84.00 14 PULPE PUI INTREGI kg 30 7.80 234.00 15 SMANTANA kg 6 6.50 39.00 16 UNT BUC 8 5.80 46.40 17 AMESTE LEGUME MEXICANE KG 10 6.40 64.00 18 FAINA MALAI KG 12 2.30 27.60 19 GRIS KG 10 2.39 23.90 20 MARGARINA BUC 48 2.40 115.20 21 MAZARE CONGELATA KG 5 5.90 29.50 22 PATE FICAT 200GR BUC 36 1.95 70.20 23 ULEI L 60 4.20 252.00 24 USTUROI KG 2 12.00 24.00 25 ZAHAR KG 40 2.94 117.60 26 PATEU VEGETAL BUC 60 2.35 141.00 27 TOCANA DE LEGUME BUC 60 2.60 156.00 2567.22
- Număr anunț
- DA26523545
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.567,22 RON
- Valoare atribuită
- 2.567,22 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.