Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant suprafețe expuse la atingere • contine alcool etilic 70% pentru eficienta maxima • actiune virucida, bactericida si levuricida • actioneaza rapid in 60 de secunde • nu contine hipoclorit de sodiu • poate fi folosit pe birouri, manere, clante, scaune , banci, tot ce intra in contact direct cu pielea, Dezinfectant pentru mâini, uscare rapidă • contine alcool etilic 70% pentru eficienta maxima • actiune virucida, bactericida si levuricida • actiune eficienta in 30 de secunde • uscare rapida • textura nelipicioasa, Dezinfectant pentru mâini, uscare rapidă • contine alcool etilic 70% pentru eficienta maxima • actiune virucida, bactericida si levuricida • actiune eficienta in 30 de secunde • uscare rapida • textura nelipicioasa
- Număr anunț
- DA26522834
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CHIRPAR (CUI 17748210)
- Furnizor / câștigător
- TERAMED SANTE S.R.L. (CUI 42947531)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068 RON
- Valoare atribuită
- 1.068 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.