Atribuită Cumpărare directă

REZERVOR WC 4*63.86RON VOPSEA 2.5L 1*48.32RON PENSULA 1*5.46RON DILUANT 1*10.08RON DULIE APLICATA 1*9.24RON RACORD FLEXIBIL BATERIE 4*840RON SET FIXARE BATERIE 4*5.46RON BAT CADA 1*57.98RON BRONZ 2*3.36RON ZAVOR USA 2*9.24RON ROBINET COLTAR 1/2-1/2 2*10.08RON BATERIE TEFLON 1*1.68RON SITA BATERIE 5*2.52RON VOPSEA PT BETON 2.5L 1*107.98RON DILUANT NITRO 1*20.17RON PENSULA 3*2.94RON PRIZA DUBLA PT 1*13.45RON STECHER 1*8.40RON LAVABIL INNENWEISS 15L 5*78.07RON FOLIE PCHET 4*11.35RON CT 127 5 KG 1*11.75RON BAT LAVOAR 3*40.34RON PRETURILE SUNT FARA TVA

Număr anunț
DA26536872
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 (CUI 26933518)
Furnizor / câștigător
KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
Cod CPV
44400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.234,03 RON
Valoare atribuită
1.234,03 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.234,03 RON

din 1.234,03 RON estimat