Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatii cadastrale si depunerea acestora la OCPI in vederea primei inregistrari in sistemul integrat de cadastru si carte funciara a drumurilor comunale si satesti din localitate in vederea obtinerii finantarii pentru introducerea retelei de apa si canalizare

Număr anunț
DA26528940
Autoritate contractantă
COMUNA IONESTI VALCEA (CUI 2573837)
Furnizor / câștigător
Traistaru Daniel-Ion (CUI 19833460)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.600 RON
Valoare atribuită
39.600 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.600 RON

din 39.600 RON estimat