Atribuită Cumpărare directă

Balon cotat transparent, Clasa A Material: sticla borosilicata 3.3 DIN EN 1042 si DIN 12664-2 Calibrat in conformitate cu DIN/ISO Marcaj conformitate (H / DE-M) Marcaj de conformitate si numar lot imprimat pe balon Cerneala albastra Prevazut cu capac din PP Capacitate: 1000 ml NS: 24/29

Număr anunț
DA26546657
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594,66 RON
Valoare atribuită
594,66 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594,66 RON

din 594,66 RON estimat