Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 250 G7 15.6 FHD, i5-1035G1, 8GB DDR4 2666, placa video dedicata DSC MX110 2GB, SSD 512GB PCIe NVMe Value , DOS3.0 garantie 1 an

Număr anunț
DA26521499
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL SAMUIL VULCAN BEIUS (CUI 4230509)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.067,20 RON
Valoare atribuită
20.067,20 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.067,20 RON

din 20.067,20 RON estimat