Atribuită Cumpărare directă

Vesta vatuita este confectionata din bumbac 100%, prezinta doua buzunare frontale si un buzunar la piept pentru telefonul mobil. Sistemul de inchidere frontal este cu fermoar acoperit cu fenta.

Număr anunț
DA26536360
Autoritate contractantă
URBIS S.A. Baia Mare (CUI 10250004)
Furnizor / câștigător
SAFE 2 WORKER S.R.L. (CUI 42780513)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.754 RON
Valoare atribuită
2.754 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.754 RON

din 2.754 RON estimat