Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CINCU 1 LACAT CU CHEI DE SANTIER DISK 40MM B 15 39,5 592,5 2 LACAT CU CHEI DE SANTIER DISK 50MM B 15 49,5 742,5 3 LACAT CU CHEI DE SANTIER DISK 60MM B 15 58,5 877,5 4 RADIATOARE OTEL 1200 X 600 X 220 B 3 298,32 894,96 5 RADIATOARE SCARITA 1600 X 500 B 2 247,9 495,8 6 ADAPTOR PPR FI 20/1/2 FILET EXTERIOR SI FILET INTERIOR B 20 6,3 126 3729,26
- Număr anunț
- DA26560219
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.729,26 RON
- Valoare atribuită
- 3.729,26 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.