Atribuită Cumpărare directă

Proteina C Reactiva dedicata pentru BA200 -pachet de 4*60 + 4*15ml, Standard CRP turbidimetric -pachet de 1*1ml Creatinkinaza pentru analizoroarele de biochimie BA200 pachet de 1*60 + 1*15ml Ser Control Reumatoid Normal pachet 1*1ml Ser Control Reumatoid Patoplogic pachet 1*1ml conform specificatiile tehnice conform fiecarui produs

Număr anunț
DA26543195
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE "SF.ANDREI (CUI 4122019)
Furnizor / câștigător
BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI 17167080)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.921,72 RON
Valoare atribuită
5.921,72 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.921,72 RON

din 5.921,72 RON estimat