Atribuită
Cumpărare directă
1 Cloret profesional 5l buc 10 2 Domestos 750ml fresh pine buc 12 3 Cloramina Biclosol 200 tablete/cut cut 5 4 Sapun lichid 5L buc 7 5 Dezinfectant solutie 5l Ekomax buc 1 1 Servetele ZZ verzi buc 100 2 Dozator sapun lichid mic buc 3 1 Manusi examinare latex natural nepudrate L 100/cut cut
- Număr anunț
- DA26537552
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 923,38 RON
- Valoare atribuită
- 923,38 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.