Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant solutie pentru dezinfectia chirutgicala a mainilor prin frecare. Spectru de actiune bactericid, fungicid, virucid (HBV, HCV, HIV), tuberculocid. Sa respecte standardele EN13727, EN1500, EN12791, EN13727, EN1275, EN14348, EN14476. Dezinfectant pe baza de alcool etilic minim 70% ptr dezinfectia igienica si dezinfectia chirurgicala a mainilor. Sa nu contina: clor, iod, aldehide. Sa se utilizeze nediluat, prin frecare, sa fie bine tolerat de piele. Flacon 1 litru Să aibă aviz eliberat de MS/ ISP/ CNPB cu specificarea încadrării produsului, cu indicaţie de utilizare în unităţi sanitare.Să aibă fişă de securitate tehnică a produsului în limba română. Instructiuni de utilizare in limba romana.Termen de garantie minim 2 ani in amblajul original de la data livrarii.

Număr anunț
DA26555599
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.800 RON
Valoare atribuită
12.800 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.800 RON

din 12.800 RON estimat