Atribuită Cumpărare directă

Rulment NUP 208 E SKF

Număr anunț
DA26537878
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
FANTEZIS SRL (CUI 14265008)
Cod CPV
42141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,54 RON
Valoare atribuită
165,54 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,54 RON

din 165,54 RON estimat