Atribuită Cumpărare directă

LAMPA CU led 60x60

Număr anunț
DA26546069
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
AIRINSTAL SRL (CUI 22347796)
Cod CPV
31519000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,24 RON
Valoare atribuită
672,24 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,24 RON

din 672,24 RON estimat