Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA pentru asigurat persoana juridica, unitate a statului, medicala sau invatamant, pentru 2 vehicule inmatriculae permanent in Romania, Jud. Mures, - marca, JCB 4CX 4CX14HFW T507, 4400 cmc, 8585 kg, clasa BM: B2 - marca TRACTOR T2, HAKO 1470 , 1642 cmc, 1 loc, 2200 kg, clasa BM: B2 Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: octombrie 2020. Prima de asigurare se recalculeaza la data emiterii politei, in functie de tariful in vigoare de la acea data si de istoricul daunelor. Riscuri asigurate-conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA26534893
- Autoritate contractantă
- Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.161,48 RON
- Valoare atribuită
- 2.161,48 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.