Atribuită
Cumpărare directă
MERE KG 20*3.670; BANANE KG 18.50*4.587; MORCOVI KG 10*2.294; PATRUNJEL KG 5*5.504; PATRUNJEL VERDE LEG 5*1.376; TELINA KG 6*4.587; LAMAI KG 1.50*8.260; ROSII KG 1.50*5.507; TAITEI DE CASA BUC 10*3.670; CEAPA KG 5*2.294; CASTRAVETI KG 1.50*3.6670; VARZA KG 8*1.835; OUA BUC 150*0.349; CARTOFI KG 30*1.835; PERE KG 5*5.964; STRUGURI KG 5*5.964; CEAPA VERDE LEG 2*1.835; USTUROI KG 1*13.76
- Număr anunț
- DA26578706
- Autoritate contractantă
- GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
- Furnizor / câștigător
- PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 516,52 RON
- Valoare atribuită
- 516,52 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.