Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER PROSOP PLIATE BUC 5 DOZATOR SAPUN LICHID 500ML BUC 5 DISPENCER HARTIE IGIENICA BUC 7 PAHARE U.F 100/SET SET 1 BATERII ALKALIN R3 BUC 8 SACI 35L 15/SET SUPER REZISTENTI SET 4 MARKER 1MM BUC 2 HARTIE IGIENICA 3 STR 10ROLE/SET set 2 HARTIE IGIENICA Z ALBA2 STR BAX 2 DOZATOR SAPUN LICHID 1000ML BUC 8.00
- Număr anunț
- DA26545274
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.840,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.840,70 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.