Atribuită
Cumpărare directă
PRODUSE CURATENIE (ROLA PROSOP, HATIE IGIENICA ALBA, 2 STR. 125 FOI, 15 M, 72/SET, MATURA SORG 4 CUSATURI, SH SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 35L/15BUC. LDPE, SH SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 60L/10BUC. LDPE, KOOBIC SACI MENAJ ULTRAREZISTENTI 120L/10BUC. LDPE,ST COADA METALICA UNIVERSALA PENTRU MOP 140 CM, MĂNUȘI NITRIL ALBASTRE, 100 BUC/CUTIE, MOP BUMBAC 250 GR, SAPUN WHITE PEARL 5L PET, DETERGENT PARDOSELI 5L , LAVETA UNIVERSALA MICROFIBRA, 5 BUC/SET- ROSU SAU ROZ, SUTTER FLASH 5KG MULTISUPRAFETE)
- Număr anunț
- DA26536545
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.800,70 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.