Atribuită
Cumpărare directă
CASCO si RCA pentru Autoturism RENAULT ESPACE - FLUENCE Cap cilind - 1461 cmc Masa - 1801 kg Putere - 81 kw An fabricatie - 2013 Valabilitate 12 luni - 01/11/2020 - 31/10/2021 Prima de asigurare Casco - 1882.30 lei Prima de asigurare RCA: 752.95 lei Prima de asigurare totala: 2635.25 lei
- Număr anunț
- DA26540135
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.635,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.635,25 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.