Atribuită
Cumpărare directă
Halat pentru barbati RICK NUMAR DE REFERINTA: 00012430 PRET DE CATALOG: 59,85 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 18130000-9 Imbracaminte speciala de lucru (Rev.2) DESCRIERE: Halat pentru barbati Tesatura: 35% bumbac / 65% Poliester.Greutate: 150 g / mp. Culori: Alb, albas... mai departe
- Număr anunț
- DA26548110
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 18130000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119,70 RON
- Valoare atribuită
- 119,70 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.