Atribuită Cumpărare directă

ATV630D75N4-VARIATOR DE TURATIE IP21 75KW 400V/480V - conform oferta B01_20_3072 din 16.09.2020.

Număr anunț
DA26552693
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI 16730672)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.116,90 RON
Valoare atribuită
29.116,90 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.116,90 RON

din 29.116,90 RON estimat