Atribuită
Cumpărare directă
servicii de dirigentie de santier pentru: amenajare teren, inclusiv platforme si alei, amenajari pentru protectia mediului si aducerea terenului la starea initiala (spatii verzi peisagistice) si drumuri, alei, platfomre racord la drumul public, in cadrul obiectivului de investitii:,,Consolidare, reabilitare, extindere , modernizare si dotare baza sportiva, oras Zarnesti, judetul Brasov''.
- Număr anunț
- DA26578356
- Autoritate contractantă
- Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
- Furnizor / câștigător
- HOLOSTENCO DUMITRU (CUI 33914209)
- Cod CPV
- 71311100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.474,80 RON
- Valoare atribuită
- 10.474,80 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.