Atribuită
Cumpărare directă
Pelerina de ploaie (CETUS VERDE): 4 buc L, 5 buc XL, 2 buc 2xl bocanci (raven xt s3 negru) mar 41- 3 per; mar. 42-5 per; mar 43- 1 per; mar 44-2 per; salopete ALBASTRU CU NEGRU marimea M- 48 - 2 buc; mar L (52) - 4 buc; XL (56)- 2 BUC; 2XL (60)- 3 BUC; HAINA VATUITA PTR IARNA L- 6 BUC; XL -2 BUC; 2XL -3 BUC COSTUM IMPERMEABIL 2XL - 2 BUC
- Număr anunț
- DA26552896
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
- Furnizor / câștigător
- CERVA ROMANIA SRL (CUI 27578783)
- Cod CPV
- 18221000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.966,21 RON
- Valoare atribuită
- 3.966,21 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.