Atribuită
Cumpărare directă
tabla laminata la cald: 3x1500x3000 = 108kg; 5x1500x3000 = 180 kg tabla laminata la rece: 1,5x1000x2000 = 336kg; 2x1000x2000 = 192kg tabla neagra striata 3x1000x2000 = 165kg tabla inox 2x1000x2000 = 32kg tabla inox perforata cu gauri de 5 cu 2x1000x2000 mm = 1 buc bare otel rotund OLC 45 D30 mm = 134 kg otel beton neted: D10 = 15kg; D12 = 22kg; D14 = 29kg; D16 = 38kg.
- Număr anunț
- DA26575350
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
- Furnizor / câștigător
- METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
- Cod CPV
- 14620000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.975,25 RON
- Valoare atribuită
- 5.975,25 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.