Atribuită Cumpărare directă

la livrare se va transmite : certificat de calitate si conformitate, manual de utilizare in limba romana, certificat de garantie min 24 luni furnizorul va asigura service gratuit in perioada de garantie. timp de interventie max 48 h.

Număr anunț
DA26548128
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
LG B2B LAUNDRY S.R.L. (CUI 40275353)
Cod CPV
39713200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.100 RON
Valoare atribuită
17.100 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.100 RON

din 17.100 RON estimat