Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: PACHETUL INCLUDE: 1 10000 MSV SERVETELE CUTIE 150/set set 21,00 X 3,17 RON fara TVA / set 2 8127 PAHARE 200ml albe 100/set Italia set 30,00 X 5,53 RON fara TVA / set 3 10145 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat PREMIUM bax 1,00 X 77,42 RON fara TVA / bax 4 90013447 DR.STEPHAN SUPER DISH 5L buc 1,00 X 50,22 RON fara TVA / buc 5 30909 MISAVAN SAPUN PREMIER LUX 5L buc 1,00 X 29,61 RON fara TVA / buc 6 2304 MSV HARTIE COPT 8m*38cm rola MARO rola 2,00 X 3,79 RON fara TVA / rola 7 2245FM FOLIE STRETCH MISAVAN 300m*45cm rola PE buc 2,00 X 25,43 RON fara TVA / buc 8 90019944 VEXIL RUFE 37 spalari COLOR 1,5L buc 2,00 X 16,20 RON fara TVA / buc 9 90019937 VEXIL RUFE 37 spalari WHITE 1,5L buc 2,00 X 16,20 RON fara TVA / buc 10 30961 MISAVAN BALSAM PEARLS 2L buc 4,00 X 13,63 RON fara TVA / buc 11 90018374 ROLE 0.5KG PREMIUM rola 2,00 X 4,85 RON fara TVA / rola 12 90023453 ROLE 1KG ALIMENTARE rola 3,00 X 3,97 RON fara TVA / rola 13 6120 MSV SACI 60L 10/set SR set 5,00 X 3,05 RON fara TVA / set 14 10127 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 1,00 X 49,68 RON fara TVA / bax 15 30414 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 2,00 X 54,00 RON fara TVA / kg 16 90013485 DR.STEPHAN FULL-BATH 750ML buc 3,00 X 9,98 RON fara TVA / buc 17 90019944 VEXIL RUFE 37 spalari COLOR 1,5L buc 1,00 X 16,20 RON fara TVA / buc mai putin

Număr anunț
DA26559138
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU (CUI 17502222)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
808,16 RON
Valoare atribuită
808,16 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

808,16 RON

din 808,16 RON estimat