Atribuită Cumpărare directă

Kit cateter hemodializa permanent 15F 23 cm si 27 cm. Se va incheia contract de furnizare. Marfa se livreaza la comanda beneficiarului.

Număr anunț
DA26573714
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI 31647962)
Cod CPV
33141200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.010 RON
Valoare atribuită
3.010 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.010 RON

din 3.010 RON estimat