Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod de bare UM Valuta Curs Pret vanzare Cantitate ABESLANGURI STERILE 100/SET Buc LEI 1 12.5 7 Pahare 200 CC, 100/set SET LEI 1 3.75 40 Saci cu maner HDLD 35L 20buc/set albastri SET LEI 1 3.18 55 Optima saci super 35l, 15, 50x70 galbeni (saci menaj galbeni) Buc LEI 1 2.8 16 Condica prezenta, 100 file A4 fv CAR LEI 1 4.9 7 Aviz EPIDEMIOLOGIC A5 Buc LEI 1 12 8 REGISTRU TRATAMENT Buc LEI 1 21 8 REGISTRU CONSULTATIE A4 Buc LEI 1 21 8 ADEVERINTA Buc LEI 1 8 6
- Număr anunț
- DA26552005
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 971,50 RON
- Valoare atribuită
- 971,50 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.