Atribuită Cumpărare directă

1. Ecobrite Booster 25kg - Detergent alcalin pentru masina de textile 2. Sapun spuma 5l BKC 3. Ecobrite Super Silex Liquid 20kg

Număr anunț
DA26578908
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI 17676130)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188 RON
Valoare atribuită
1.188 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.188 RON

din 1.188 RON estimat