Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO pentru AUTOTURISM Dacia Logan ,AN FABR.2015,MASA MAX.1590kg,CAP.CIL 1461 cm3,PUTERE 55kw, SUMA ASIGURATA :24.149,00 RON PRIMA ASIGURARE: 1.305,70 RON PLATA PRIMA : INTEGRAL VALABILITATE :12 LUNI, 16.10.2020-15.10.2021

Număr anunț
DA26573152
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TULCEA (CUI 4705470)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.305,70 RON
Valoare atribuită
1.305,70 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.305,70 RON

din 1.305,70 RON estimat