Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 - Touchscreen 2 în 1/Touchscreen , Cpu Core i7 , i7-1065G7 , 1300 MHz , Ecran 14" , Ecran tactil , Rezoluția 1920x1080 , Tip ecran IPS lucios , MEMORIE RAM 16GB DDR4 , Viteza de frecvență 3200 MHz , SSD 1TB , Grafică integrată , VGA card Intel Iris Plus Graphics ,Integrat , Tastatură ENG , Iluminare de fundal tastatură , Durata de funcționare a bateriei este de până la 10 ore , 1xHDMI , 1xAudio-Out , 2xUSB 3.1 , 1xUSB tip C , Wireless LAN 802.11ax , Bluetooth , Cititor de carduri 4-în-1 , Microfon încorporat , Difuzoare , WebCam , Cititor de amprente , Pagina de pornire Windows 10 , Accesorii incluse Lenovo Digital Pen , Grafit , Lățime 321,5 mm , Înălțime 20,9 mm , Adâncime 217,5 mm , Greutate 1,5 kg, Garantie 24 de luni. Valoare totala cu TVA 5.355,00 lei. Beneficiar Facultatea de Psihologie ( Catalina Otoiu). Responsabil achizitie Vuscan Daiana.

Număr anunț
DA26558360
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat