Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea urmatoarelor echipamente de retea: -Switch , 8 porturi x 10/100/1000 Mbps - 4 buc.; -Router wierlessAC 1200, dual -band 300-867 Mbps, 4 antene externe fixe si 1 antena interna - 1 buc.;

Număr anunț
DA26571928
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32413100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,92 RON
Valoare atribuită
436,92 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,92 RON

din 436,92 RON estimat