Atribuită
Cumpărare directă
Reactivi si consumabile pt. laborator - 1 Erythrosina B, certificată de Comisia de marcari biologice (Biological Stain Commission), continut colorant 90 %, fl. 25g , 2buc., cod 198269-25G 25F Sigma-Aldrich 209.84 419.68 Erythrosin B certified by the Biological Stain Commission, Dye content 90 % 2 Iodat de sodiu, puritate ≥99%, fl. 100g 2 40135.22 100G Alfa Aesar 221.58 443.15 Sodium iodate ≥99% 3 Acid citric, puritate ≥99.5%, fl. 500g 1 0529-500G 500G VWR Chemicals 83.80 83.80 Citric acid, anhydrous ≥99.5% ACS 4 Orcein sintetic, certificat de comisia de marcari biologice (Biological Stain Commission), 5g 1 O7505-5G 5G Sigma-Aldrich 456.77 456.77 Orcein synthetic, certified by the Biological Stain Commission 5 Cutie depozitare pentru criotuburi, 133*133*52 mm 20 5131502+ 5120167 Buc. RATIOLAB 17.43 348.69 Cutii cryoboxes carton special diverse culori 133x133mm,h=50mm, cu grid divider 9x9 CANTITATE MINIM LIVRABIL 10 BUC
- Număr anunț
- DA26574338
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.752,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.752,01 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.