Atribuită
Cumpărare directă
BEC P21/5W 10.08 RON/BUC X2 BUC 20.16 RON FILTRU AER 45.37 RON/BUC FILTRU ULEI 26.05 RON /BUC FILTRU COMBUSTIBIL 63.86 RON/BUC FILTRU POLEN 26.89 RON/BUC ULEI CASTROL 5W30 40.33 RON/L X 4 L 161.34 RON GEAM OGLINDA DREAPTA 61.34 RON/BUC SET STERGATOR PARBRIZ 56.30 RON STERGATOR LUNETA 37.81 RON/BUC POMPA INJECTIE 1368.06 RON /BUC CONSUMABILE 42.01 RON REVIZIE 100.84 RON INLOCUIT GEAM 25.21 RON INLOCUIT POMPA INJECTIE 294.11 RON
- Număr anunț
- DA26577956
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- CARSPA SRL (CUI 24242770)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.329,41 RON
- Valoare atribuită
- 2.329,41 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.