Atribuită
Cumpărare directă
achet reactivi de laborator, conform oferta AMEX Nr. 136914A, ce contine: 1. 10668021 -> Clorura de palmitoil, 98%, ACROS Organics ™, 100 mL -> 1 bucata -> 351.74 RON fara TVA 2. 9853.2 -> 1-Dodecanol, ≥98 %, pentru sinteza, 1 L -> 1 bucata -> 203.55 RON fara TVA 3. 8856.1 -> Reactiv ROTH Oleic acid sodium salt ~90 % , 500 g -> 1 bucata -> 198.13 RON fara TVA TOTAL PACHET: 753.42
- Număr anunț
- DA26560882
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 753,42 RON
- Valoare atribuită
- 753,42 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.