Atribuită
Cumpărare directă
1. Abonament Start National 250 min , cu urmatoarele beneficii incluse: 24 buc Nelimitat min, SMS in retea Vodafone 250 Min, SMS nationale si SMS internationale SEE fix si in roaming SEE 2. Abonament Red Infinity , 10GB cu urmatoarele beneficii incluse: 10 buc Nelimitat min, SMS in retea Vodafone 250 Min, SMS nationale si SMS internationale SEE fix si in roaming SEE 10GB date nationale si roaming SEE (cu FUP) Costul total lunar este de 162 EURO fara TVA , reprezentand 800 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO = 4.9374 RON valabil in data de 13.10.2020.
- Număr anunț
- DA26570588
- Autoritate contractantă
- S.C. RAM TERMO VERDE S.R.L. (CUI 42886590)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.200 RON
- Valoare atribuită
- 19.200 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.