Atribuită Cumpărare directă

Oferta Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 (conform specificatii minime OUG 144) + internet mobil: 25 GB trafic national inclus + Tableta Allview Viva H1003LTE PRO/1 + SECURE NET  Traficul inclus in aceste oferte este exclusiv national.  Tableta va fi disponibila pentru livrare in a doua jumatate a lunii NOIEMBRIE. Costul total pentru o perioada contractuala de 24 luni este de 168 EURO fara TVA, reprezentand 829,48 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9374 RON valabil in data de 13.10.2020.

Număr anunț
DA26575441
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.040,48 RON
Valoare atribuită
63.040,48 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.040,48 RON

din 63.040,48 RON estimat