Atribuită
Cumpărare directă
Cos de gunoi cu scrumiera din otel inoxidabil negru pentru exterior sau pentru spatii de interior in care este permis fumatul. Indicat pentru zone cu trafic intens, precum intrarea in cladiri si alte zone publice. Acest cos de gunoi este realizat special pentru a imbina aruncarea deseurilor cu folosirea ca scrumiera si este un accesoriu indispensabil in fata cladirilor ce deservesc publicul. Cosul de gunoi, cu o capacitate mare, de 20 l, este realizat special pentru a fi surabil si in acelasi timp usor de intretinut de catre personalul de curatenie. Un inel din material non-coroziv este plasat la baza cosului de gunoi, pentru a proteja suprafata pe care este amplasat, dar si produsul. Caracteristici : Material cos gunoi: Otel inoxidabil Volum: 20 l Galeata interioara: nu Culoare: negru Dimensiuni: 21 x 60 cm Caracteristici speciale: incorporeaza o scrumiera cu un cos de gunoi
- Număr anunț
- DA26579384
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39224340-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180,32 RON
- Valoare atribuită
- 180,32 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.