Atribuită
Cumpărare directă
AIR WICK FRES.2XREZ 250ML BU 2 1 57,68 TRIM PRIMAVERA SAP.L 4L RE 1 1 28,64 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 10 1 26,10 FIORE SERV FACIALE 2 STR, BU 6 1 18,54 NEVE H.IG.CEL.2STR.6X170 BU 2 1 101,66 PROSOP V FOLD.2STR.5X200B BU 4 1 76,28 JETXPERT 4L -30 C SOL.PAR BU 1 1 26,88 SET CURATENIE GALEATA 12L BU 2 1 23,52 COADA METALICA TELESCOPIC BU 3 1 30,21, CONFORM REFERATELOR DE NECESITATE NR. 1895/ 16.09.2020 ȘI 2112/ 09.10.2020
- Număr anunț
- DA26578725
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389,51 RON
- Valoare atribuită
- 389,51 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.