Atribuită
Cumpărare directă
VASELINA HVA TUB 225G UNIVERSAL 4 BUC ULEI HVA 2T LS+ 1L 4 BUC LANT HVA 52E-3/8-1.3MM-S93G 2 BUC LANT ORG 72E-325-1.5MM-21LPX 2 BUC CHEIE COMBINATA HVA 13X19X55 2 BUC PILA ROTUNDA ORG 4.8MM 12 BUC PILA ROTUNDA ORG 4.0MM 12 BUC CUTIT IARBA HVA 300MM-1"-3DT-3.5MM 1 BUC CAP TRIMMER HVA T45 M12 1 BUC HAM MOTOUNEALTA HVA 545RX BALANCE-X 1 BUC
- Număr anunț
- DA26578200
- Autoritate contractantă
- Comuna Foieni (CUI 3896828)
- Furnizor / câștigător
- AGRO PATAKI SRL (CUI 12301090)
- Cod CPV
- 16820000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.192,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.192,42 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.